Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Myślę, że artysta miał nieprzychylnego sąsiada, który nasłał urząd na artystę. I gdy nasłał to wtedy i tylko wtedy urząd może wkroczyć na na samodzielne wkroczenie i sprawdzenie nie ma pieniędzy i dobrym już tak było. Jest to porąbane, ale zapisane w mentalności Polaków. Jest to wybitna znajomośc sąsiada szczególnie tego nie lubianego i wykorzystywanie tego przeciw niemu samemu bez ostrzeżenia. Niestety polscy politycy z tego nie wyrośli (mówiąc o ogóle), stąd ta chora sytuacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska czy Anglia Polak Polaka zawsze podkabluje, hindus hindusiwi, Turek Turkowi, Żyd zydowi, zawsze sobie pomogą a Polak nie. Dlatego żyje zagranicą i sie nie przyznaje ze jestem Polakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sie nazywa demokracja wg. platformy oszołomów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od jutra zacznę jeździć lewą stroną ulicy bo to w końcu mój samochód i sam mogę decydować którą stroną będę jeździł. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można się załamać! Przeczytałem te dwadzieścia kilka postów i poza jednym rozsądnym - wszystkie pozostałe są autorstwa jakiejś aspołecznej żulerii, w większości wykazująej się także kompletną głupotą! Nikogo nie "rusza", że delikwent ZŁAMAŁ PRAWO, zdecydowana większość za to z lubością ujada, jakie te "urzendniki gupie som" i jaka to komuna kwitnie etc etc. Spróbujcie dopuścić się takiej samowoli budowlanej w kraju tzw. cywilizowanym - Niemczech, Anglii czy kraju skandynawskim; tam sprawa nie ciągnęłaby się przez wszystkie instancje sądowe lecz po decyzji nadzoru budowlanego o rozebraniu samowolki i nie wykonaniu jej przez delikwenta - w ciągu tygodnia firma rozebrałaby budę przesyłając właścicielowi słony rachunek do zapłacenia za usługę - o grzywnie nie wspominając! TAM jest porządek, bo społeczeństwa są praworządne lub skutecznie są do praworządności przymuszane;  - u nas zaś jest bajzel - warcholstwo kwitnie przy społecznej aprobacie dla łamania prawa na każdym kroku (drogowe, budowlane, wykroczeń etc etc). A najciekawsze, że hołota łamiąca prawo wykazuje się kosmiczną hipokryzją: z jednej strony łamie prawo i tworzy atmosferę społecznej aprobaty dla takich dzikich postaw, z drugiej zaś powołując się na przykłady "z Zachodu" ubolewa nad polskim burdelem (przez siebie wszak tworzonym). Żadna władza nie poradzi sobie ze społeczeństwem o jaskiniowo-bolszewickiej mentalności, prezentowanej min. przez większość autorów postów tego wątku bez zdecydowanego sięgania po środki perswazji w postaci rygorystycznego egzekwowania prawa - tak, jak robi się to w całym cywilizowanym świecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest właśnie zasrana polska jebany rząd polski i zasrany prezydent oraz Tusk i cała reszta  tylko karać karać i karać i zdzierać ostatni grosz z człowieka !!!!!!!!!!     P.s jeszcze mi pewnie sprawę wytoczą że to napisałem  OSŁY GŁUPIE  .. Drogi byście wyremontowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od jutra zacznę jeździć lewą stroną ulicy bo to w końcu mój samochód i sam mogę decydować którą stroną będę jeździł. 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest właśnie zasrana polska je***y rząd polski i zasrany prezydent oraz Tusk i cała reszta  tylko karać karać i karać i zdzierać ostatni grosz z człowieka !!!!!!!!!!     P.s jeszcze mi pewnie sprawę wytoczą że to napisałem  OSŁY GŁUPIE  .. Drogi byście wyremontowali
  Idiota czy prowokator??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra, co się u nas z ludźmi robi, w PL mamy prawo tylko płacić za wszystko wysokie ceny i podatki, :angry:  :angry:  :(  ale jak człowiek czegos potrzebuje, albo za dobrze sobie radzi to się go gnoi jak śmiecia :blush:  tutaj pomału nie da się żyć. Już nam góra zafundowała sztukę surwiwalu.
  Masakra?? A ile trupów - analfabeto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, iz pan Deskla jest muzykiem w niczym nie czyni Go wyjatkowym i lepszym od kazdego innego mieszkanca kraju nad rzeka Wisla! Nie potrafie zrozumiec arogancji i buty czlowieka wiedzacego, ze lamie prawo i postepuje niezgodnie z obowiazujacymi przepisami. W cywilizowanym kraju nie mozna egzystowac na zasadzie sobiepanstwa! Naturalnie spotkam sie z malo zasadnymi zarzutami pod moim adresem o zekomym niezrozumieniu sytuacji..... Niestety, ale prawo musi wreszcie zaczac byc respektowane przez nas wszystkich. Nie wazne, czy jest owe prawo dobre, czy tez nie! Musi byc respektowane i egzekwowane przez wladze!!!! Jesli uwazamy inaczej, to powinnismy urzyc demokratycznych narzedzi i poprzez naszych reprezentantow domagac sie zmian. Nie umiemy tego dokonac, to stosujmy sie do tych, jakie mamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiota czy prowokator??
Na prowokatora wydaje sie byc nazbyt prymitywny.....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co to całe bicie piany? Skoro prawo stanowi, że aby wybudować dom czy inny obiekt trzeba spełnić określone wymagania - to albo się je spełnia albo rezygnuje z budowania.   Natomiast jeśli ktoś uważa, że prawo jest do doopy - to niech je zmieni! Niech wystartuje w wyborach, zostanie posłem, napisze ustawę i przekona pozostałych posłów do zmiany prawa. Albo niech napisze projekt ustawy,  zbierze stosowną ilość podpisów i zgłosi projekt jako społeczny. Albo niech przekona swojego posła żeby zrobił to w jego imieniu. Tak działa demokracja - we wszystkich krajach, gdzie funkcjonuje demokratyczny ustrój.   Ale łatwiej jest nie przestrzegać prawa i klepać takie demagogiczne kretynizmy:
– Człowiek nie może zbudować i zapewnić sobie schronienia, bo jest za to karany.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na prowokatora wydaje sie byc nazbyt prymitywny.....!
  A zatem idiota! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można się załamać! Przeczytałem te dwadzieścia kilka postów i poza jednym rozsądnym - wszystkie pozostałe są autorstwa jakiejś aspołecznej żulerii, w większości wykazująej się także kompletną głupotą! Nikogo nie "rusza", że delikwent ZŁAMAŁ PRAWO, zdecydowana większość za to z lubością ujada, jakie te "urzendniki gupie som" i jaka to komuna kwitnie etc etc. Spróbujcie dopuścić się takiej samowoli budowlanej w kraju tzw. cywilizowanym - Niemczech, Anglii czy kraju skandynawskim; tam sprawa nie ciągnęłaby się przez wszystkie instancje sądowe lecz po decyzji nadzoru budowlanego o rozebraniu samowolki i nie wykonaniu jej przez delikwenta - w ciągu tygodnia firma rozebrałaby budę przesyłając właścicielowi słony rachunek do zapłacenia za usługę - o grzywnie nie wspominając! TAM jest porządek, bo społeczeństwa są praworządne lub skutecznie są do praworządności przymuszane;  - u nas zaś jest bajzel - warcholstwo kwitnie przy społecznej aprobacie dla łamania prawa na każdym kroku (drogowe, budowlane, wykroczeń etc etc). A najciekawsze, że hołota łamiąca prawo wykazuje się kosmiczną hipokryzją: z jednej strony łamie prawo i tworzy atmosferę społecznej aprobaty dla takich dzikich postaw, z drugiej zaś powołując się na przykłady "z Zachodu" ubolewa nad polskim burdelem (przez siebie wszak tworzonym). Żadna władza nie poradzi sobie ze społeczeństwem o jaskiniowo-bolszewickiej mentalności, prezentowanej min. przez większość autorów postów tego wątku bez zdecydowanego sięgania po środki perswazji w postaci rygorystycznego egzekwowania prawa - tak, jak robi się to w całym cywilizowanym świecie...
bylem w tej szweckiej cywilizacji na robocie i dopiero tam widzialem glupote! oni niby tacy dobrze zorganizowani i wiedzacy co i jak, a sam robilem przy rozbiurce wielkiego domu zabranego przez panstwo czlowiekowi tylko za to ze przesunal bryle domu o 73 centymetry. czy ty madralo rozumiesz? o 73 centymetry i cala wila za kilka miljonow poszla sie je...ac! i to jest cywilizacja? nie taka miala byc Polska po wyzwoleniu od komunistow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zatem idiota! :)
Zapewne tak!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak. Mam 21 lat i nie widzę tutaj swojej przyszłości, przy najbliższej okazji jadę za granicę i myślę że już tam zostanę. Do kraju wrócę pewnie na starość albo wcześniej jeżeli będzie możliwość godnie żyć w Polsce, albo też jak zacznie się jakaś rewolucja żeby coś zmienić w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem w tej szweckiej cywilizacji na robocie i dopiero tam widzialem glupote! oni niby tacy dobrze zorganizowani i wiedzacy co i jak, a sam robilem przy rozbiurce wielkiego domu zabranego przez panstwo czlowiekowi tylko za to ze przesunal bryle domu o 73 centymetry. czy ty madralo rozumiesz? o 73 centymetry i cala wila za kilka miljonow poszla sie je...ac! i to jest cywilizacja? nie taka miala byc Polska po wyzwoleniu od komunistow!
  Tak właśnie buduje się silne, praworządne państwo i społeczeństwo obywatelskie - na fundamencie prawa jednakowego dla wszystkich i przez wszystkich przestrzeganego zgodnie z rzymską maksymą: "dura lex - sed lex"! Ale ty ze swoją bolszewicką mentalnością i tak nigdy tego nie zrozumiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można się załamać! Przeczytałem te dwadzieścia kilka postów i poza jednym rozsądnym - wszystkie pozostałe są autorstwa jakiejś aspołecznej żulerii, w większości wykazująej się także kompletną głupotą! Nikogo nie "rusza", że delikwent ZŁAMAŁ PRAWO, zdecydowana większość za to z lubością ujada, jakie te "urzendniki gupie som" i jaka to komuna kwitnie etc etc. Spróbujcie dopuścić się takiej samowoli budowlanej w kraju tzw. cywilizowanym - Niemczech, Anglii czy kraju skandynawskim; tam sprawa nie ciągnęłaby się przez wszystkie instancje sądowe lecz po decyzji nadzoru budowlanego o rozebraniu samowolki i nie wykonaniu jej przez delikwenta - w ciągu tygodnia firma rozebrałaby budę przesyłając właścicielowi słony rachunek do zapłacenia za usługę - o grzywnie nie wspominając! TAM jest porządek, bo społeczeństwa są praworządne lub skutecznie są do praworządności przymuszane;  - u nas zaś jest bajzel - warcholstwo kwitnie przy społecznej aprobacie dla łamania prawa na każdym kroku (drogowe, budowlane, wykroczeń etc etc). A najciekawsze, że hołota łamiąca prawo wykazuje się kosmiczną hipokryzją: z jednej strony łamie prawo i tworzy atmosferę społecznej aprobaty dla takich dzikich postaw, z drugiej zaś powołując się na przykłady "z Zachodu" ubolewa nad polskim burdelem (przez siebie wszak tworzonym). Żadna władza nie poradzi sobie ze społeczeństwem o jaskiniowo-bolszewickiej mentalności, prezentowanej min. przez większość autorów postów tego wątku bez zdecydowanego sięgania po środki perswazji w postaci rygorystycznego egzekwowania prawa - tak, jak robi się to w całym cywilizowanym świecie...
Ta i jeszcze dodać trzeba że jak by ta szopa się komuś na głowe zawaliła wtedy by ludzie oskarżali urzędy o to że nikt się tymi budynkami niezainteresował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawa trzeba przestrzegać, ale może by zacząć od respektowania zakazu przekraczania czerwonego światła nieważne czy jest się na pieszo czy a się jakikolwiek środek transportu i nakazu trzymania kultury na drodze. Nie jest przestrzegane. A jeśli się nie przestrzega podstaw to co z przestrzeganiem bardziej wymającego prawa? Takie przykłady są i liczy sie je w ilościach zabitych ludzi w przypadkach- tutaj podaje popularny przykład.   PS: Rozmowa idzie do nikąd, bo nie dotyczy dokładnie merytoryki artykułu. Pomyślcie nad tym jak to podstwawowe, najbardziej przyziemne prawo przestrzegacie, a później. Nie mam zamiaru tu umoralniać wszystkich czytelników, myśląc że jestem lepszy, bo zawsze przestrzegam prawo. Myślę po prostu: zacznijcie od siebie, może wasz przykład przełoży na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylem w tej szweckiej cywilizacji na robocie i dopiero tam widzialem glupote! oni niby tacy dobrze zorganizowani i wiedzacy co i jak, a sam robilem przy rozbiurce wielkiego domu zabranego przez panstwo czlowiekowi tylko za to ze przesunal bryle domu o 73 centymetry. czy ty madralo rozumiesz? o 73 centymetry i cala wila za kilka miljonow poszla sie je...ac! i to jest cywilizacja? nie taka miala byc Polska po wyzwoleniu od komunistow!
no widzisz madralo jak tam poradzili sobie ze samowola budowlana - szybko i skutecznie chodz kosztowala kilka milionow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...